Czym jest technologia hydro breeze?

Nowoczesne technologie, w które wyposażone są lodówki, sprawiają, że wygodniej się z nich korzysta, a artykuły spożywcze znajdujące się w środku są długo świeże. Sprawia to, że wydłuża się okres przydatności jedzenia do spożycia, co zmniejsza ilość marnowanej żywności. Jedną z takich praktycznych technologii jest Hydro Breeze.

Na jakiej zasadzie działa technologia Hydro Breeze?

Technologia Hydro Breeze została wymyślona dzięki inspiracji kalifornijską doliną Salinas. Ze względu na bliskość chłodnego Oceanu Spokojnego, latem dolina pokrywa się delikatną mgiełką. Zjawisko to zapobiega wysychaniu plonów uprawianych na pobliskich polach. Lodówki wyposażone w technologię Hydro Breeze działają na podobnej zasadzie. Znajduje się w nich specjalny pojemnik, w którym panuje stała temperatura wynosząca nieco powyżej 0°C. Służy on do przechowywania warzyw i owoców.

Technologia Hydro Breeze dodatkowo przedłuża świeżość produktów spożywczych. Dzieje się to dzięki zimnej mgiełce, która pokrywa owoce i warzywa w pojemniku. Funkcja ta włącza się na 8 sekund podczas każdorazowego otwarcia drzwi lodówki oraz automatycznie co 90 minut na 4 sekundy.

Na naszej ekspozycji sprzętu AGD w Szczecinie można przekonać się, jak działa ta technologia.

Co warto przechowywać w pojemniku?

Pojemnik doskonale się sprawdza do przechowywania sałat, szpinaku, jarmużu czy kiełków. Warzywa te szybko więdną po otwarciu opakowania, jeśli są przechowywane w niewłaściwych warunkach. Dzięki technologii Hydro Breeze są świeże znacznie dłużej. Pojemnik ten sprawdzi się doskonale także do miękkich owoców, takich jak truskawki, maliny czy poziomki. Dzięki temu nie ma potrzeby martwić się o ich świeżość, jeśli nie zdąży się ich zjeść w dniu zakupu. Funkcja Hydro Breeze jest doskonałym udogodnieniem dla osób, które gotują różnorodne dania składające się z wielu składników, przez co otwierają wiele opakowań, których nie są w stanie zużyć w krótkim czasie. Dzięki Hydro Breeze można eksperymentować w kuchni do woli i nie marnować jedzenia. Mgiełka poza swoją praktyczną funkcją daje także bardzo ciekawy efekt wizualny.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin