YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

SIEMENS

Siemens wyznacza światowe standardy w zakresie technologii, innowacji i wzornictwa. Asortyment sprzętu AGD obejmuje zarówno urządzenia wolnostojące, jak i do zabudowy w kategoriach produktów do gotowania (piekarniki, płyty grzewcze, okapy), pielęgnacji prania (pralki, suszarki), a także chłodzenia i zamrażania oraz zmywania naczyń. Ofertę sprzętu gospodarstwa domowego niemieckiego przedsiębiorstwa uzupełniają unikatowe, w pełni automatyczne ekspresy do kawy.

Wieloma urządzeniami marki Siemens można zarządzać zdalnie dzięki technologii Home Connect, która umożliwia obsługę sprzętu AGD za pomocą smartfona i dedykowanej aplikacji. Od ponad 165 lat marka Siemens kojarzy się z wydajnością, jakością i niezawodnością. Niemiecki koncern jest aktywny w wielu gałęziach przemysłu, obejmujących – oprócz elektroniki domowej – także m.in. energetykę, telekomunikację, transport, oświetlenie, medycynę czy edukację.


SIEMENS W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

Specjaliści z salonu AGD Prestige w Szczecinie chętnie zaprezentują możliwości sprzętu AGD marki Siemens, znajdującego się w stałej ekspozycji showroomu. Podpowiedzą też, jakie urządzenia wybrać, by w pełni cieszyć się możliwościami systemu Home Connect. W naszej ofercie znajdują się m.in. piekarniki, płyty grzewcze, okapy, kuchenki mikrofalowe i ekspresy do kawy marki Siemens. Salon AGD Prestige w Szczecinie to miejsce, w którym staramy się inspirować naszych klientów i polecać produkty wysokiej jakości, które służą bezawaryjnie przez wiele lat.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin