YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

SIEMENS

Siemens wyznacza światowe standardy w zakresie technologii, innowacji i wzornictwa. Asortyment sprzętu AGD obejmuje zarówno urządzenia wolnostojące, jak i do zabudowy w kategoriach produktów do gotowania (piekarniki, płyty grzewcze, okapy), pielęgnacji prania (pralki, suszarki), a także chłodzenia i zamrażania oraz zmywania naczyń. Ofertę sprzętu gospodarstwa domowego niemieckiego przedsiębiorstwa uzupełniają unikatowe, w pełni automatyczne ekspresy do kawy.

Wieloma urządzeniami marki Siemens można zarządzać zdalnie dzięki technologii Home Connect, która umożliwia obsługę sprzętu AGD za pomocą smartfona i dedykowanej aplikacji. Od ponad 165 lat marka Siemens kojarzy się z wydajnością, jakością i niezawodnością. Niemiecki koncern jest aktywny w wielu gałęziach przemysłu, obejmujących – oprócz elektroniki domowej – także m.in. energetykę, telekomunikację, transport, oświetlenie, medycynę czy edukację.

Pralki do zabudowy marki SIEMENS – Szczecin

W naszym salonie w Szczecinie znajduje się wiele urządzeń firmy SIEMENS. Wśród nich między innymi pralki do zabudowy. Są to produkty nowoczesne, inteligentne i wydajne. A ponadto doskonale sprawdzają się w małych przestrzeniach, gdyż pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca. Świetnie wpasują się zarówno we wnętrze szafy, jak i szafek łazienkowych czy nawet kuchennych. Umieszczenie pralki w zabudowie dopasowanej do reszty mebli jest jednym z najbardziej praktycznych, a jednocześnie stylowych rozwiązań. Dzięki nim całe pomieszczenie prezentować się będzie estetycznie i spójnie. Wybierając pralkę do zabudowy, należy kierować się przede wszystkim jej rozmiarem oraz pojemnością. Warto przeanalizować, ile miejsca można na nią przeznaczyć i ile kg prania jest w Państwa domu prane tygodniowo. Pracownicy naszego salonu AGD z chęcią doradzą w tej kwestii. Oferujemy również zmywarki do zabudowy, które doskonale wpasują się w każdą aranżację kuchni i podobnie jak zmywarki nie zabierają dużo miejsca.


SIEMENS W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

Specjaliści z salonu AGD Prestige w Szczecinie chętnie zaprezentują możliwości sprzętu AGD marki Siemens, znajdującego się w stałej ekspozycji showroomu. Podpowiedzą też, jakie urządzenia wybrać, by w pełni cieszyć się możliwościami systemu Home Connect. W naszej ofercie znajdują się m.in. piekarniki, płyty grzewcze, okapy, kuchenki mikrofalowe i ekspresy do kawy marki Siemens. Salon AGD Prestige w Szczecinie to miejsce, w którym staramy się inspirować naszych klientów i polecać produkty wysokiej jakości, które służą bezawaryjnie przez wiele lat.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin