YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

BOSCH

Na całym świecie Bosch znany jest z wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów. Już ponad 85 lat tworzy urządzenia gospodarstwa domowego według tych standardów i dzięki temu stał się wiodącą marką AGD w Europie. Sprzęt marki Bosch powstaje w odpowiedzi na realne potrzeby współczesnych użytkowników. Nieustannie doskonalone produkty – wyposażane w najnowsze technologie oraz sprytne rozwiązania – ułatwiają wykonywanie domowych czynności i zapewniają perfekcyjne rezultaty.

Wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania, ponadczasowe i cieszące się międzynarodowym uznaniem wzornictwo sprawiają, że urządzenia marki Bosch służą latami w gospodarstwach domowych na całym świecie. Profesjonalna obsługa serwisowa, pozostająca w bliskim kontakcie z konsumentami, umacnia zaufanie i buduje przywiązanie do marki w myśl jej przewodniego hasła: „Technologia bliżej nas”.


BOSCH W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

Specjaliści z salonu AGD Prestige w Szczecinie na bieżąco śledzą rozwój oferty nowoczesnego sprzętu kuchennego marki Bosch, dzięki czemu są w stanie zaproponować klientom showroomu odpowiednie produkty zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i estetycznym. W stałej przestrzeni ekspozycyjnej AGD Prestige w Szczecinie znajdziemy urządzenia marki Bosch wolnostojące i do zabudowy w następujących kategoriach – piekarniki, płyty kuchenne, okapy wyspowe i blatowe, a także lodówki i zmywarki w konkurencyjnych cenach i z pełną gwarancją producenta. Ze względu na bogatą ofertę sprzętu AGD marki Bosch, w salonie AGD Prestige (Szczecin) wiele urządzeń jest dostępnych na zamówienie.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin