YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

JURA

Szwajcarska marka Jura powstała w 1931 r. i stopniowo zyskiwała popularność w branży AGD dzięki produkcji innowacyjnych urządzeń gospodarstwa domowego. Od lat 80. XX wieku Jura należy do grona liderów wśród producentów automatycznych ekspresów do kawy. Międzynarodowy sukces szwajcarskiego przedsiębiorstwa to zasługa nieustannej pracy przy doskonaleniu produktów zarówno w zakresie technologii, jak i wzornictwa. Prowadzone przez firmę Jura badania technologiczne w znacznym stopniu przyczyniły się do rozwoju tego segmentu urządzeń AGD, a jej produkty kojarzą się dziś z solidnością wykonania i bezawaryjnością.

W portfolio szwajcarskiego producenta znajdują się nowoczesne ekspresy do kawy, a także szereg przydatnych akcesoriów (m.in. podgrzewacze do filiżanek i urządzenia do spieniania mleka) oraz dedykowane produkty do konserwacji. Jura posiada także w swojej ofercie kawę, która jest sygnowaną marką własną, oraz kolekcję porcelany i łyżeczek.


JURA W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

W salonie AGD Prestige w Szczecinie chętnie zaprezentujemy możliwości sprzętu AGD marki Jura, który powinien zadowolić każdego miłośnika kawy. Dzięki nowoczesnym technologiom obsługa automatycznych ekspresów do kawy jest coraz bardziej intuicyjna – precyzyjne młynki pozwalają uzyskać pożądany stopień zmielenia ziaren, a dostępne w pamięci urządzenia programy obejmują nawet kilkadziesiąt różnych napojów. Specjaliści z salonu AGD Prestige chętnie odkryją wszystkie tajniki ekspresów marki Jura, by każdy mógł na co dzień cieszyć się z ich zalet w domu.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin