YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

AEG

Najwyższej jakości sprzęt kuchenny marki AEG charakteryzuje się innowacyjną technologią i przyjaznym sposobem użytkowania. Niemieckie przedsiębiorstwo jest jednym z najbardziej zasłużonych dla rozwoju branży elektronicznej. W fabrykach AEG opracowano takie wynalazki, jak lodówka do zabudowy czy też płyta indukcyjna. Obecnie AEG jest częścią międzynarodowego koncernu Electrolux i konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynkach małego i dużego AGD, ciesząc się dużą popularnością wśród użytkowników sprzętu kuchennego zorientowanych na wysoką jakość i niezawodność.

„Doskonałość formy i funkcjonalności” – to filozofia projektowania, która od 1907 roku towarzyszy marce AEG. Firma jest także zaangażowana w działania ekologiczne, wdrażając technologie przyjazne środowisku. Dział technologiczny niemieckiego koncernu od dziesięcioleci inspiruje się słowami Petera Behrensa, architekta i konsultanta artystycznego AEG w pierwszej połowie XX wieku – „Projektowanie polega na tworzeniu form, które odpowiadają charakterowi produktów i odzwierciedlają zalety nowych technologii”.


AEG W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

W salonie AGD Prestige w Szczecinie są dostępne m.in. piekarniki, płyty grzewcze, okapy, chłodziarki i zamrażarki marki AEG. Atrakcyjna forma ekspozycji i dostępność profesjonalnej kadry specjalistów na miejscu ułatwia klientom wybór sprzętu AGD dostosowanego do ich preferencji. W salonie AGD Prestige w Szczecinie. oferowane jest niezbędne wsparcie w zakresie informacji na temat produktów i możliwość samodzielnego przetestowania pracy poszczególnych urządzeń kuchennych. Wybrany sprzęt marki AEG jest dostępny w stałej ekspozycji showroomu, a z szerszej oferty można skorzystać na zamówienie.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin