YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

BLANCO

Blanco jest jednym z wiodących producentów baterii, zlewozmywaków i systemów segregacji odpadów do aranżacji kuchennych. W portfolio firmy znajdują się także specjalistyczne akcesoria pielęgnacyjne. Niemieckie przedsiębiorstwo jest aktywne na rynku od 1926 r. i cieszy się międzynarodowym uznaniem ze względu na wysokiej jakości materiały produkcyjne, solidność wykonania i niezawodność.

Firma Blanco zatrudnia ponad 1500 pracowników w różnych krajach świata i jest aktywna na ponad 100 rynkach – ma swoje siedziby m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie i Chinach. Posiada też rozbudowaną sieć partnerów handlowych. Niemiecki koncern konsekwentnie pracuje nad rozwojem technologicznym dostępnych w swoim portfolio produktów, by móc oferować rozwiązania niezawodne i dostosowane do potrzeb użytkowników i wyzwań zmieniającego się świata.


BLANCO W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

W salonie AGD Prestige w Szczecinie można obejrzeć produkty firmy Blanco w naturalnych aranżacjach. Nasza ekspozycja armatury kuchennej jest największa w Szczecinie, dzięki czemu mamy możliwość prezentacji szerokiej oferty zlewozmywaków i baterii kuchennych – wśród nich znajdują się też liczne propozycje marki Blanco. W salonie AGD Prestige w Szczecinie dostępne są najpopularniejsze linie produktów niemieckiego koncernu, m.in. zlewozmywaki i baterie ze stali szlachetnej, a także zlewozmywaki z kompozytu Silgranit i ceramiki. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą, na co zwrócić uwagę podczas wyboru armatury kuchennej do domu.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin