YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

LIEBHERR

Liebherr to prężnie rozwijający się niemiecki koncern, który w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju różnych gałęzi przemysłu. W 1954 roku w jednej z fabryk Hansa Liebherra została wyprodukowana pierwsza lodówka, która szybko trafiła do szerokiej sprzedaży. Od tej pory marka Liebherr kojarzy się ze sprzętem AGD i stale rozwija swoją ofertę chłodziarek i zamrażarek, ale jest też aktywna w innych sektorach przemysłowych, m.in. budowlanym, maszynowym, transportowym i lotniczym.

Chłodziarki i zamrażarki marki Liebherr nieprzerwanie cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników – to urządzenia wygodne w użyciu, energooszczędne i niezawodne. Asortyment produktów AGD marki Liebherr obejmuje także pomocniczy sprzęt chłodniczy i urządzenia side-by-side. Niemiecki producent jest także pionierem w zastosowaniu technologii pozwalających na strefowe zarządzenie temperaturą w chłodziarkach i zamrażarkach (jak np. system NoFrost ze strefami BioFresh).


LIEBHERR W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

W salonie AGD Prestige w Szczecinie można poznać zalety zarówno wolnostojących chłodziarek i chłodziarko-zamrażarek marki Liebherr, jak i skonsultować wybór odpowiednich rozwiązań do zabudowy. Dużym uznaniem użytkowników cieszą się też domowe chłodziarki do win z portfolio tego producenta. Ekspozycja urządzeń marki Liebherr w salonie AGD Prestige w Szczecinie przypadnie do gustu wszystkim, którzy chcą zapoznać się z wysokiej klasy chłodziarkami i zamrażarkami, a także przekonać się, że nowoczesne technologie przechowywania naprawdę pomagają ograniczyć marnowanie żywności w domu.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin