YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

ELECTROLUX

Szwedzka marka Electrolux powstała w 1919 roku. Posiada ponad stuletnie doświadczenie w produkcji innowacyjnych urządzeń kuchennych. We współpracy z najlepszymi szefami kuchni, Electrolux nieustannie doskonali ofertę sprzętu AGD, by proponować nowoczesne, funkcjonalne i niezawodne rozwiązania zarówno do większych, jak i mniejszych kuchni. Produkty marki Electrolux cieszą się uznaniem konsumentów i profesjonalistów z różnych branż ze względu na umiejętne łączenie walorów użytkowych z innowacyjnym wzornictwem i nastawieniem na wysoką jakość i niezawodność.

Popularne urządzenia marki Electrolux to m.in. płyty grzewcze, okapy, piekarniki, chłodziarki, zamrażarki, prali, zmywarki, odkurzacze oraz różnego rodzaju akcesoria.

Urządzenia można sprawnie połączyć w inteligentny system i zarządzać nimi za pomocą aplikacji „My Electrolux Kitchen”.


ELECTROLUX W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

Bogaty wybór produktów marki Electrolux w salonie AGD Prestige w Szczecinie pozwoli urządzić kuchnie zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających użytkowników. W przestrzeni ekspozycyjnej showroomu znajdują się popularne urządzenia kuchenne od szwedzkiego producenta, które można samodzielnie przetestować. Są to m.in. piekarniki, okapy, płyty grzejne, chłodziarko-zamrażarki i zmywarki. Sprzęt marki Electrolux cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, a specjaliści z salonu AGD Prestige w Szczecinie stale doskonalą swoje kompetencje, by służyć poradą w zakupie urządzeń Electrolux do kuchni.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin