YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

SMEG

Włoska firma Smeg jest znanym w Europie i na świecie (posiada biura m.in. w Hong Kongu i Arabii Saudyjskiej) producentem sprzętu gospodarstwa domowego. Oferowaną przez nią urządzenia łączą najnowocześniejszą technologię z oryginalnym designem. Wysoko oceniane wzornictwo produktów to zasługa długoletniej współpracy z najlepszymi projektantami i designerami. Popularne kolekcje włoskiego producenta (m.in. 50’s style, Dolce Stil Novo, Cortina) pozwalają stworzyć we wnętrzu niesamowitą atmosferę, nawiązującą do stylistyki retro.

Marka Smeg od dziesięcioleci wzbudza zachwyt miłośników atrakcyjnych wizualnie rozwiązań kuchennych. Produkty włoskiej firmy wyróżniają się nie tylko unikalnym wzornictwem, żywą paletą kolorów i oryginalnymi kształtami, lecz także wysoką jakością i bezawaryjnością. Na przestrzeni dziesięcioleci Smeg zdobył serca klientów na całym świecie i zyskał wiernych fanów, którzy na bieżąco obserwują rozwój oferty włoskiej firmy.


SMEG W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

W salonie AGD Prestige w Szczecinie dostępne są różne modele urządzeń z oferty marki Smeg. Zapraszamy do zapoznania się zarówno z ofertą dużego AGD (m.in. piekarników, płyt kuchennych, okapów, lodówek i zmywarek), a także drobnego sprzętu kuchennego, który obejmuje takie urządzenia, jak czajniki, tostery, ekspresy do kawy, blendery czy też miksery. Jeśli zaliczasz się do grona miłośników marki Smeg, w salonie AGD Prestige w Szczecinie poczujesz się komfortowo, a nasi specjaliści chętnie pomogą dobrać sprzęt, który odmieni oblicze Twojej kuchni.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin