Producenci


Logo AEG

AEG


Najwyższej jakości sprzęt kuchenny marki AEG charakteryzuje się innowacyjną technologią i przyjaznym sposobem użytkowania. Niemiecki koncern jest jednym z najbardziej zasłużonych dla rozwoju branży elektronicznej. W fabrykach AEG opracowano takie wynalazki, jak lodówka do zabudowy czy też płyta indukcyjna.

„Doskonałość formy i funkcjonalności” – to filozofia projektowania, która od 1907 roku towarzyszy marce AEG. Firma jest także zaangażowana w działania ekologiczne, wdrażając technologie przyjazne środowisku. W showroomie AGD Prestige są dostępne m.in. piekarniki, płyty grzewcze, okapy, chłodziarki i zamrażarki marki AEG.

 


Logo Producenci AMICA

AMICA


Amica to największy polski producent i jeden z wiodących europejskich dostawców sprzętu gospodarstwa domowego. Firma dostarcza swoje urządzenia na rynek od ponad 75 lat. W tym czasie oferowane produkty zdobyły zaufanie milionów klientów w Polsce i na całym świecie. Amica jest jedną z najbardziej uznanych polskich firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem.

 


Logo Elektrolux

ELECTROLUX


Szwedzka marka Electrolux powstała w 1919 roku. Posiada ponad stuletnie doświadczenie w produkcji innowacyjnych urządzeń kuchennych. We współpracy z najlepszymi szefami kuchni, Electrolux nieustannie doskonali ofertę sprzętu AGD, by proponować nowoczesne, funkcjonalne i niezawodne rozwiązania zarówno do większych, jak i mniejszych kuchni.

Popularne urządzenia AGD marki Electrolux to m.in. płyty grzewcze, okapy, piekarniki, chłodziarki i zmywarki. Urządzenia można sprawnie połączyć w inteligentny system i zarządzać nimi za pomocą aplikacji „My Electrolux Kitchen”. Bogaty wybór produktów szwedzkiej firmy w showroomie AGD Prestige pozwala urządzić kuchnie zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 


Logo Avintage

AVINTAGE


Avintage to francuski producent winiarek, który sztukę prawidłowego przechowywania wina doprowadził do perfekcji. Jego rozwiązania łączą w sobie eleganckie wzornictwo, zaawansowane materiały i technologie. W szerokiej ofercie AVINTAGE znajdziemy modele wolnostojące i do zabudowy. W zależności od potrzeb możemy wybrać małą chłodziarkę na kilka butelek lub większe urządzenia na kilkadziesiąt ulubionych win.

Ulepszanie wina i pomaganie mu w eksponowaniu wszystkich jego walorów, to sztuka którą AVINTAGE opanował do perfekcji. Wnikliwa obserwacja bieżących trendów w aranżacji wnętrz sprawia, że marka AVINTAGE jest jednym z liderów w swojej kategorii. Specjaliści AGD Prestige chętnie zaprezentują innowacyjne możliwości winiarek Avintage i pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia.

https://www.avintage.com/en


Logo Blanco

BLANCO


Blanco jest jednym z wiodących producentów baterii, zlewozmywaków i systemów segregacji odpadów do aranżacji kuchennych. W portfolio firmy znajdują się także specjalistyczne akcesoria pielęgnacyjne. Niemieckie przedsiębiorstwo jest aktywne na rynku od 1926 r. i cieszy się międzynarodowym uznaniem ze względu na wysokiej jakości materiały produkcyjne, solidność wykonania i niezawodność.

W showroomie AGD Prestige można obejrzeć produkty marki Blanco w naturalnych aranżacjach. W naszej ofercie posiadamy najpopularniejsze linie produktów, m.in. zlewozmywaki i baterie ze stali szlachetnej, a także zlewozmywaki z kompozytu Silgranit i ceramiki.

https://www.blanco.com/pl


Logo Deante

DEANTE


Deante to polski producent armatury kuchennej i łazienkowej, który od ponad 30 lat umacnia swoją pozycję w kraju, dbając także o rozwój sprzedaży za granicą. Baterie i zlewozmywaki marki Deante cieszą się dużym uznaniem ze względu na wysoką jakość wykonania i unikalny design produktów.

Sukcesy producenta w branżowych konkursach (tj. must have, Top Design Award, Dobry Wzór) to zasługa zaangażowania zespołu produktowego i kreatywnej współpracy z utalentowanymi projektantami. Zachęcamy do zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami marki Deante w showroomie AGD Prestige. Nasi konsultanci chętnie zaprezentują możliwości poszczególnych urządzeń.

https://www.deante.pl


Logo Elica

ELICA


Włoska marka Elica powstała w 1970 r. i od samego początku specjalizuje się w produkcji okapów kuchennych. Postępujący rozwój technologiczny pozwala firmie oferować nowoczesne i innowacyjne urządzenia kuchenne, m.in. płyty indukcyjne z wbudowanym wyciągiem oraz okapy z funkcją sterowania za pomocą smartfona.

W portfolio przedsiębiorstwa znajdują się różne modele okapów kuchennych, m.in. naścienne, sufitowe, blatowe, do zabudowy, a także przeznaczone do montażu nad wyspami. Produkty Elica regularnie zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach, gdzie są wyróżniane za pomysłowy i funkcjonalny design. Zachęcamy do przetestowania możliwości sprzętu kuchennego Elica w showroomie AGD Prestige.

https://elica.com/


Logo Falmec

FALMEC


Falmec to rodzinna włoska firma, która istnieje od 1981 r. Od kilkudziesięciu lat jej produkty cieszą się ogromnym powodzeniem w różnych częściach świata, w tym także w Polsce. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych, które cechuje wysoka wydajność oraz interesujące wzornictwo.

Falmec jest autorem unikalnych, opatentowanych technologii, takich jak: NRS (Noise Reduction System), Circle.Tech czy E.ion System – unikalną technologię, która za pośrednictwem kontrolowanej jonizacji bipolarnej, pozwala odtworzyć jony, które w naturalny sposób eliminują nieprzyjemne zapachy nawet do 95%, ale także neutralizują substancje drażniące lub zanieczyszczające, takie jak: bakterie, wirusy, roztocza, pyłki, zarodniki, kurz, szkodliwy dym lub spaliny.

W showroomie AGD Prestige dostępna jest szeroka oferta okapów marki Falmec, a także dedykowanych akcesoriów uzupełniających.

https://www.falmecpolska.pl/


Logo Franke

FRANKE


Franke to jeden z globalnych liderów wśród producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Rozbudowana oferta urządzeń AGD obejmuje m.in. zlewozmywaki, baterie kuchenne, płyty grzewcze, piekarniki, okapy, chłodziarki i ekspresy do kawy. Inspirujące propozycje marki Franke produkowane są z najwyżej klasy materiałów, co znajduje potwierdzenie w pozytywnych opiniach użytkowników.

Wybierając produkty szwajcarskiej firmy, możemy być pewni, że urządzenia będą nam służyć przez wiele lat. Specjaliści AGD Prestige chętnie zaprezentują możliwości sprzętu AGD marki Franke i pomogą funkcjonalnie zaplanować aranżację kuchni z ich wykorzystaniem.

https://www.franke.com/pl


Logo Jura

JURA


Szwajcarska marka Jura powstała w 1931 r. i należy do grona wiodących producentów automatycznych ekspresów do kawy. Prowadzone przez firmę badania technologiczne w znacznym stopniu przyczyniły się do rozwoju tego segmentu urządzeń AGD. Obecnie produkty Jura są dostępne na całym świecie i kojarzą się z solidnością wykonania i bezawaryjnością.

W portfolio szwajcarskiego producenta znajdują się innowacyjne ekspresy do kawy, a także szereg przydatnych akcesoriów (m.in. podgrzewacze do filiżanek i urządzenia do spieniania mleka) oraz dedykowane produkty do konserwacji. W showroomie AGD Prestige chętnie zaprezentujemy możliwości sprzętu AGD marki Jura, które powinny zadowolić każdego miłośnika kawy.

https://pl.jura.com/pl


Logo Kuppersbusch

KÜPPERSBUSCH


Historia niemieckiej marki Küppersbusch sięga aż 1875 roku. Już w pierwszej połowie XX w. firma należała do najprężniej rozwijających się producentów pieców i piekarników. Duże doświadczenie w branży i własne badania technologiczne pozwoliły firmie Küppersbusch oferować nowatorskie rozwiązania – jako jedna z pierwszych produkowała kuchenki do zabudowy.

Obecnie sprzęt AGD od Küppersbusch jest sprzedawany w różnych częściach świata i cieszy się dużym uznaniem użytkowników ze względu na wydajność, bezawaryjność oraz interesujący design. W showroomie AGD Prestige są dostępne m.in. piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zmywarki, a także ekspresy do kawy marki Küppersbusch.


Logo Liebherr

LIEBHERR


Liebherr to prężnie rozwijający się niemiecki koncern, który w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju różnych gałęzi przemysłu. W 1954 roku w jednej z fabryk Hansa Liebherra została wyprodukowana pierwsza lodówka, która szybko trafiła do szerokiej sprzedaży. Od tej pory marka Liebherr kojarzy się ze sprzętem AGD i stale rozwija swoją ofertę chłodziarek i zamrażarek.

W showroomie AGD Prestige można poznać zalety zarówno wolnostojących chłodziarek i chłodziarko-zamrażarek marki Liebherr, jak i skonsultować się w sprawie wyboru odpowiednich rozwiązań do zabudowy. Dużym uznaniem użytkowników cieszą się też domowe chłodziarki do win z portfolio tego producenta.

https://home.liebherr.com/


Logo Miele

MIELE


Miele jest z jednym z liderów branży AGD. Firma powstała w 1899 r. i od samego początku stara się realizować swoje motto przewodnie „Immer Besser” („Zawsze lepiej”), produkując innowacyjne urządzenia gospodarstwa domowego. Marka Miele jest obecnie rozpoznawalna na całym świecie i należy do grona przedsiębiorstw przywiązujących dużą wagę do poszanowania zasad zrównoważonego rozwoju.

Oferta marki Miele obejmuje m.in. piekarniki, kuchenki mikrofalowe, płyty grzewcze, wyciągi kuchenne, chłodziarki, zmywarki i ekspresy do kawy. Specjaliści AGD Prestige chętnie zaprezentują możliwości poszczególnych urządzeń Miele i pomogą w zaplanowaniu funkcjonalnej aranżacji kuchni.

https://www.miele.pl/


Logo Samsung

SAMSUNG


Samsung Electronics od ponad 50 lat tworzy m.in. innowacyjne produkty RTV i AGD. Urządzenia firmy Samsung są idealnym przykładem harmonii, nowoczesnych technologii, innowacyjnego designu i trwałości. Unikatowość rozwiązań i szeroka oferta marki pozwalają dopasować urządzenia Samsung do wystroju i stylistyki każdego pomieszczeni.

Według projektantów Samsung, dobry design ma służyć użytkownikom i zmieniać ich spojrzenie nie tylko na produkty, ale także otaczający ich świat. Marka Samsung jest globalnym liderem rozwiązań Smart Home. Urządzenia z dostępem do wi-fi można połączyć i kontrolować za pomocą intuicyjnej aplikacji SmartThings.

https://www.samsung.com/


Logo Siemens

SIEMENS


Siemens wyznacza światowe standardy w zakresie technologii, innowacji i wzornictwa. Asortyment obejmuje zarówno urządzenia wolnostojące, jak i do zabudowy w kategoriach produktów do gotowania, pielęgnacji prania, chłodzenia i zamrażania oraz zmywania naczyń. Ofertę uzupełniają unikatowe w pełni automatyczne ekspresy do kawy. Od ponad 165 lat marka Siemens kojarzy się z wydajnością, jakością i niezawodnością. Siemens jest częścią BSH Hausgeräte GmbH z siedzibą w Monachium od 1967 roku.

Urządzeniami gospodarstwa domowego marki Siemens możemy zarządzać zdalnie dzięki technologii Home Connect. Specjaliści AGD Prestige chętnie zaprezentują pełnię korzyści, wynikającą z zaaranżowania przestrzeni kuchennej sprzętem tej marki.

https://www.siemens-home.bsh-group.com/


Logo Bosch

BOSCH


Na całym świecie Bosch znany jest z wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów. Już ponad 85 lat tworzy urządzenia gospodarstwa domowego według tych standardów i dzięki temu stał się wiodącą marką AGD w Europie. Sprzęty marki Bosch powstają w odpowiedzi na realne potrzeby współczesnych domowników. Nieustannie doskonalone i wyposażane w najnowsze technologie oraz sprytne rozwiązania ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, zapewniając perfekcyjne rezultaty.

Wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania, ponadczasowe i cieszące się międzynarodowym uznaniem wzornictwo sprawiają, że urządzenia marki Bosch służą latami. Profesjonalna obsługa serwisowa, pozostająca w bliskim kontakcie z konsumentami, umacnia zaufanie i buduje przywiązanie do marki w myśl jej przewodniego hasła: „Technologia bliżej nas”. Zapraszamy do showroomu AGD Prestige, gdzie chętnie zaprezentujemy możliwości urządzeń tego producenta.

https://www.bosch-home.pl/


Logo Smeg

SMEG


Włoska firma Smeg jest znanym w Europie i na świecie (posiada biura m.in. w Hong Kongu i Arabii Saudyjskiej) producentem sprzętu gospodarstwa domowego. Oferowaną przez nią urządzenia łączą najnowocześniejszą technologię z oryginalnym designem. Wysoko oceniane wzornictwo produktów to zasługa długoletniej współpracy z najlepszymi projektantami i designerami.

W showroomie AGD Prestige dostępne są różne modele urządzeń z oferty marki Smeg – piekarniki, płyty kuchenne, zlewozmywaki, baterie, okapy, lodówki i zmywarki. Sprzęt AGD firmy Smeg to spełnienie marzeń wszystkich osób, które chcą, by ich kuchnia zachwycała niepowtarzalnym wyglądem i jednocześnie była funkcjonalna.

https://smeg-store.pl/


Vlipe

VILPE


VILPE® to ponad 45 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji innowacyjnych rozwiązań wentylacyjnych. Wszystkie urządzenia są tak zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom najtrudniejszych skandynawskich warunków klimatycznych. Posiadają certyfikację gwarantującą najwyższą jakość i zgodność z europejskimi wymaganiami.
Wybór produktów VILPE® to inwestycja na lata. Produkty obejmuje 20-letnia gwarancja techniczna, w tym 10-letnia gwarancja trwałości koloru.

Doceniamy wartość przyrody i prostego stylu życia, poszukujemy praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Stawiamy im wysokie wymagania, bo klimat, w jakim żyjemy jest surowy i równie wymagający. Jesteśmy odpowiedzialni, dlatego szanujemy nasze naturalne środowisko i dążymy do zachowania równowagi. Wspieramy się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, by tworzyć nowoczesne i długowieczne produkty, łatwe w montażu, ekonomiczne i niezawodne w działaniu. VILPE® to marka, które symbolizuje skandynawski standard życia. Poznaj nasze rozwiązania, zaprojektowane i wyprodukowane w Finlandii.

https://www.cichakuchnia.com


Logo Whirpool

WHIRLPOOL


Whirlpool to amerykański producent sprzętu AGD, który istnieje od 1911 roku. Dynamiczny rozwój firmy, który przyspieszył w latach 50. XX w., sprawił, że urządzenia marki Whirlpool są obecnie dostępne na całym świecie. Wiele jakościowych urządzeń AGD z oferty firmy wytwarzanych jest w Polsce, która jest największym zagłębiem produkcyjnym Whirlpool w Europie

Szeroka gama sprzętu AGD marki Whirlpool obejmuje m.in. piekarniki, płyty grzejne, okapy, chłodziarki, zmywarki i kuchenki mikrofalowe. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że wieloma urządzeniami można sterować za pomocą smartfonów. W showroomie AGD Prestige nasi specjaliści chętnie przedstawią możliwości poszczególnych produktów i pomogą znaleźć praktyczne rozwiązania do każdej kuchni.

https://www.whirlpool.pl/

© 2023 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin