WHIRLPOOL Slider 2 Min 1024x525

 

WHIRLPOOL

Whirlpool to amerykański producent sprzętu AGD z siedzibą w stanie Michigan. Firma powstała w 1911 roku i początkowo zajmowała się produkcją urządzeń piorących jako Upton Machine Company. W 1949 r. nazwa przedsiębiorstwa została zmieniona na Whirlpool Corporation. Dynamiczny rozwój firmy, który przyspieszył w latach 50. XX w., sprawił, że urządzenia marki Whirlpool są obecnie dostępne na całym świecie. Wiele jakościowych urządzeń AGD z oferty tej firmy wytwarzanych jest w Polsce, która jest największym zagłębiem produkcyjnym marki Whirlpool w Europie. Sprzęt AGD amerykańskiego koncernu jest produkowany w Łodzi, Radomsku (zakłady Indesit) oraz we Wrocławiu.

Szeroka gama sprzętu AGD marki Whirlpool obejmuje m.in. piekarniki, płyty grzejne, okapy, chłodziarki, zamrażarki, zmywarki i kuchenki mikrofalowe. W ofercie producenta znajdują się również inne produkty gospodarstwa domowego, m.in. pralki, suszarki i różne akcesoria. Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że wieloma urządzeniami marki Whirlpool można sterować za pomocą smartfonów.


WHIRLPOOL W SALONIE AGD PRESTIGE (SZCZECIN)

W salonie AGD Prestige (Szczecin) nasi specjaliści chętnie przedstawią możliwości poszczególnych produktów i pomogą znaleźć praktyczne rozwiązania marki Whirlpool do każdej przestrzeni kuchennej. Pod względem innowacji amerykański producent od wielu lat doskonali technologię „6. Zmysł”, która zwiększa komfort użytkowania sprzętu AGD i jest stosowana m.in. piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach marki Whirlpool. Zapraszamy do salonu AGD Prestige (Szczecin), gdzie chętnie opowiemy o jego zaletach.

WHIRLPOOL Img

© 2023 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin