YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

FALMEC W SALONIE AGD PRESTIGE (SZCZECIN)

Falmec to rodzinna włoska firma, która istnieje od 1981 r. Założyli ją bracia Danilo i Maurizio Poser, którzy otworzyli niewielki zakład rzemieślniczy i skupiali się na produkcji urządzeń na rynek lokalny. Z biegiem czasu produkty marki Falmec zaczęły zyskiwać uznanie także poza granicami kraju. Dziś firma jest obecna na ponad 50 rynkach i posiada rozbudowaną sieć dystrybucji, a od ponad 10 lat stawia także na rozwój w Polsce. Produkty marki Falmec są cenione za trwałość konstrukcji, interesujący design i wysoką efektywność.

Falmec specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okapów i pochłaniaczy kuchennych, które cechuje wysoka wydajność oraz interesujące wzornictwo. Firma opracowała wiele innowacyjnych technologii, m.in. NRS (Noise Reduction System), Circle.Tech czy E.ion System. Urządzenia wyposażone w E.ion System w naturalny sposób eliminują nieprzyjemne zapachy nawet do 95%, a także neutralizują substancje drażniące lub zanieczyszczające, tj. bakterie, wirusy, roztocza, pyłki, zarodniki, kurz, szkodliwy dym lub spaliny.


FALMEC W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

W salonie AGD Prestige w Szczecinie dostępna jest szeroka oferta okapów marki Falmec, a także dedykowanych akcesoriów uzupełniających. Ze względu na rozbudowane portfolio włoskiej firmy, obejmujące różne kategorie produktów (okapy przyścienne, wyspowe, blatowe, sufitowe, narożne, wkłady do zabudowy, okapy teleskopowe), jedynie wybrane urządzenia są dostępne w stałej ekspozycji salonu AGD Prestige w Szczecinie. Wiele modeli jest jednak dostępnych na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i bezpośredniej wizyty w showroomie.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin