YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

FRANKE

Franke to jeden z globalnych liderów wśród producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Szwajcarski koncern powstał w 1911 r., a dzięki konsekwentnemu rozwojowi w jego skład wchodzi obecnie 70 przedsiębiorstw, w których pracuje ponad 11 tys. osób. Rozbudowana oferta urządzeń AGD obejmuje m.in. zlewozmywaki, baterie kuchenne, płyty grzewcze, piekarniki, okapy, chłodziarki i ekspresy do kawy. Franke jest również renomowanym producentem zestawów sanitarnych oraz opakowań do przewozu i przechowywania napojów.

Inspirujące propozycje marki Franke produkowane są z najwyżej klasy materiałów, co znajduje potwierdzenie w pozytywnych opiniach użytkowników. Wiele produktów regularnie zdobywa wyróżnienia na najważniejszych targach branżowych. Oddział koncernu Franke w Polsce (Franke Polska) istnieje od 1993 roku i specjalizuje się w produkcji zlewozmywaków oraz dystrybucji systemów kuchennych.


FRANKE W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

Wybierając produkty szwajcarskiej firmy Franke, możemy być pewni, że urządzenia będą nam służyć przez wiele lat. Specjaliści z salonu AGD Prestige w Szczecinie chętnie zaprezentują możliwości sprzętu marki Franke i pomogą funkcjonalnie zaplanować aranżację kuchni z ich wykorzystaniem. Na ekspozycji w salonie AGD Prestige w Szczecinie można zapoznać się z wybraną ofertą zarówno piekarników, płyt kuchennych i okapów marki Franke, jak i baterii kuchennych, zlewozmywaków oraz przeznaczonych do nich akcesoriów. Strefa prezentująca armaturę kuchenną w salonie AGD Prestige jest największa w Szczecinie, a produkty szwajcarskiego koncernu są bardzo ważną jej częścią.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin