YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

KÜPPERSBUSCH

Historia niemieckiej marki Küppersbusch sięga aż 1875 roku i od samego początku kojarzy się z innowacyjnością. W utworzonej wówczas przez Friedricha Küppersbuscha fabryce powstał pierwszy, rzemieślniczy piecyk węglowy. W XX w. firma należała do najprężniej rozwijających się producentów pieców i piekarników, a z czasem powiększała swoje portfolio również o inne produkty. Duże doświadczenie w branży i własne badania technologiczne pozwoliły firmie Küppersbusch oferować nowatorskie rozwiązania – jako jedna z pierwszych produkowała kuchenki do zabudowy.

Obecnie sprzęt AGD od Küppersbusch jest sprzedawany w różnych częściach świata i cieszy się dużym uznaniem użytkowników ze względu na wydajność, bezawaryjność oraz interesujący design. Jest także ceniony przez profesjonalistów z branży gastronomicznej – znajdziemy go w najlepszych restauracjach na całym świecie.


KÜPPERSBUSCH W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

W salonie AGD Prestige w Szczecinie są dostępne m.in. piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zmywarki, a także ekspresy do kawy marki Küppersbusch. Wiele produktów niemieckiego koncernu charakteryzuje się nie tylko zaawansowanymi parametrami technicznymi, lecz także oryginalnym wzornictwem, nagradzanym przez jury prestiżowych konkursów poświęconych designowi elektroniki użytkowej. Salon AGD Prestige w Szczecinie to miejsce, w którym można przetestować urządzenia marki Küppersbusch, skonsultować się z wykwalifikowanymi specjalistami i podjąć optymalną decyzję o wyborze sprzętu AGD do kuchni.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin