YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

SAMSUNG

Samsung Electronics od ponad 50 lat tworzy m.in. innowacyjne produkty AGD do użytku domowego. Południowokoreański koncern kreuje trendy nie tylko w tym segmencie elektroniki użytkowej, lecz także jest cenionym producentem sprzętu RTV, urządzeń mobilnych i rozwiązań IT. Produkty firmy Samsung są idealnym przykładem połączenia harmonii, nowoczesnych technologii, innowacyjnego designu i trwałości. Unikatowość rozwiązań i szeroka oferta produktów pozwala na dopasowanie urządzeń marki Samsung do wystroju i stylistyki każdego pomieszczenia.

Według projektantów Samsung – dobry design ma służyć użytkownikom i zmieniać ich spojrzenie nie tylko na produkty, ale także otaczający ich świat. Marka Samsung jest globalnym liderem rozwiązań Smart Home. Urządzenia z dostępem do wi-fi można połączyć i kontrolować za pomocą intuicyjnej aplikacji SmartThings. Technologia Smart Home pozwala sterować pracą różnych urządzeń AGD z poziomu smartfona, a powiadomienia można otrzymywać także na ekranie telewizora.


SAMSUNG W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

W salonie AGD Prestige w Szczecinie istnieje możliwość przetestowania innowacyjnych możliwości urządzeń marki Samsung. Oferta showroomu obejmuje m.in. chłodziarki, piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zmywarki i kuchenki mikrofalowe. Zachęcamy do konsultacji ze specjalistami AGD Prestige w Szczecinie, którzy na bieżąco śledzą rozwój oferty południowokoreańskiego producenta. W przypadku zainteresowania urządzeniem, które nie będzie dostępne w stałej ekspozycji, prosimy o kontakt – bardzo dużo produktów marki Samsung jest w showroomie dostępnych na zamówienie.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin