Dla Architektów

 

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? Zapraszamy do współpracy z AGD Prestige! Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, szeroką ofertę wysokiej jakości sprzętu AGD renomowanych producentów oraz wiele dodatkowych korzyści.


Projekt kuchni architekta

W naszym showroomie urządzenia AGD są prezentowane w naturalnych aranżacjach. Przygotowane ekspozycje pomagają w zaplanowaniu kuchni dla klientów, a możliwość przetestowania sprzętu AGD daje pewność, że zaproponujemy właściwe rozwiązania.

Dysponujemy elegancką przestrzenią do zorganizowania indywidualnych spotkań dla inwestorów. W kompetentnym gronie i przy doskonałej kawie prezentujemy sprzęt z oferty AGD Prestige i doradzamy w jego doborze. Wspólnymi siłami na pewno dobierzemy urządzenia, które sprostają oczekiwaniom klientów zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i designu.

Jakie produkty dostępne są w naszym showroomie?

Nasz showroom jest przyjazny nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców, prężnie działających w branży budowlanej czy stolarskiej. Specjalne przestrzenie, które przygotowaliśmy, ułatwiają zwizualizowanie inwestorom ich kuchni. Możemy zatem powiedzieć, że stworzyliśmy salon dla architektów i projektantów wnętrz. Jakie znajdą w nim Państwo produkty? Chodzi między innymi o sprzęt AGD w postaci piekarników, zmywarek, okapów płyt kuchennych, chłodziarek, zamrażarek, kuchenek mikrofalowych czy winiarek. Ponadto znajdują się w nich elementy wykończeniowe, takie jak na przykład blaty kwarcowe, a nawet baterie kuchenne oraz zlewozmywaki. Warto dodać, że dysponujemy największą w Szczecinie ekspozycją zlewozmywaków i baterii, w tym produktów marki Grohe, z systemem filtracji wody.

Przestrzeń przyjazna inwestorom

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego sprzętu AGD oraz elementów wykończeniowych do kuchni nie jest prosty. Na rynku dostępna jest ogromna ilość tego rodzaju produktów, przez co wyselekcjonowanie tych najlepszych, jest nie lada wyzwaniem. W związku z tym stworzyliśmy przyjazną inwestorom przestrzeń, która choć trochę powinna ułatwić wybór optymalnych rozwiązań. W naszym salonie znajdą Państwo sprzęty AGD czy blaty w naturalnych aranżacjach, które z pewnością sprawią, że wybór będzie prostszy. Zwizualizowanie własnej kuchni może okazać się pomocne w wyselekcjonowaniu choćby odpowiedniego koloru sprzętu. Jeśli zatem chcą Państwo zobaczyć przykładowe wykończenie kuchni, zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu.

Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów!

    © 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
    Polityka Cookies

    Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin