Showroom

AGD Prestige to nowoczesny salon z unikatową ekspozycją sprzętu AGD od najlepszych producentów z całego Świata. Współpracujemy z topowymi markami, by proponować naszym klientom urządzenia najwyższej klasy, które charakteryzują się solidnością wykonania, doskonałym designem i niezawodnością. W naszym asortymencie znajduje się sprzęt pochodzący wyłącznie z oficjalnej dystrybucji i objęty gwarancją producenta.

W szerokiej ofercie ekspozycyjnej AGD Prestige dostępne są m.in. piekarniki, płyty kuchenne, okapy, baterie kuchenne, chłodziarki, zamrażarki, zmywarki i kuchenki mikrofalowe.

 

AGD Prestige to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie ekspozycja obejmuje topowe modele marek: Falmec, Elica, Novy, Miele, Liebherr, Kuppersbusch, Smeg, Siemens, Bosch, Samsung, AEG, Electrolux, Whirpool,  Jura, Franke, Blanco, Deante, Avintage, Vilpe, Dunavox.


YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

W liczącym 250 m2 salonie ekspozycja AGD jest podzielona na działy z urządzeniami poszczególnych producentów. Nasze aranżacje nie tylko prezentują możliwości sprzętu, lecz także inspirują do stworzenia własnej wizji zagospodarowania przestrzeni kuchennej. Dzięki stałej współpracy z architektami, wiemy, jak doradzić przy projektowaniu wystroju kuchni i pomagamy realizować różne pomysły aranżacyjne. Chcemy, by nasi klienci mieli dostęp do nowoczesnej oferty sprzętu AGD i mogli wybierać z kompleksowych rozwiązań zarówno wtedy, gdy szukają urządzeń wolnostojących, jak i propozycji do zabudowy.

 

Doświadczeni konsultanci AGD Prestige śledzą bieżące trendy, uczestniczą w prezentacjach i szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu AGD, po to, by kompetentnie i rzetelnie doradzić klientom i udzielić wyczerpującej informacji o specyfikacji danego produktu.

 

Zachęcamy do wizyty w salonie AGD Prestige i rozmowy z naszymi sprzedawcami. Do zobaczenia! Działamy też ON-LINE. Napisz do nas, zadzwoń po konsultacje. Sprzęt wyślemy Ci do każdego miejsca w Polsce.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin