YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

AMICA

Amica to największy polski producent i jeden z wiodących europejskich dostawców sprzętu gospodarstwa domowego. Firma dostarcza swoje urządzenia na rynek od ponad 75 lat. W tym czasie oferowane produkty zdobyły zaufanie milionów klientów w Polsce i na całym świecie. Amica jest jedną z najbardziej uznanych polskich firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem.
Amica jest także laureatem wielu prestiżowych nagród,

 zarówno polskich, jak i międzynarodowych, m.in. Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej czy Red Dot Design Award: Best of the Best. Rekomendacje w postaci nagród cieszą, ale jeszcze większą przyjemność daje zadowolony konsument. Amica projektuje i produkuje w myśl hasła, że technologia nie jest wartością samą dla siebie. Technologia powinna być przydatna na co dzień i służyć człowiekowi. W filozofii marki Amica potrzeby człowieka są zawsze na pierwszym miejscu, dlatego urządzenia AGD pomagają w codziennych obowiązkach, a dom staje się oazą spokoju i bezpieczną przystanią.

 


AMICA W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

W salonie AGD Prestige w Szczecinie nie mogło zabraknąć tej polskiej marki z tradycjami. Oferta showroomu obejmuje m.in. chłodziarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki. Zachęcamy do konsultacji ze specjalistami AGD Prestige w Szczecinie, którzy na bieżąco śledzą rozwój oferty studyjnej tego producenta. W przypadku zainteresowania urządzeniem, które nie będzie dostępne w stałej ekspozycji, prosimy o kontakt – bardzo dużo produktów marki Amica jest w showroomie dostępnych na zamówienie.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin