YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

MIELE

Miele jest z jednym z liderów branży AGD. Firma powstała w 1899 r. i od samego początku stara się realizować motto przewodnie „Immer Besser” („Zawsze lepiej”). W pierwszej fabryce Miele&Cie produkowano wirówki do mleka. Krokiem milowym w rozwoju marki Miele było jednak wprowadzenie przez przedsiębiorstwo pralki napędzanej sinikiem elektrycznym. Z biegiem czasu portfolio firmy powiększało się o inne urządzenia gospodarstwa domowego klasy premium. Dziś marka Miele jest rozpoznawalna na całym świecie i należy do grona przedsiębiorstw przywiązujących dużą wagę do poszanowania zasad zrównoważonego rozwoju.

Oferta marki Miele obejmuje m.in. piekarniki, kuchenki mikrofalowe, płyty grzewcze, wyciągi kuchenne, chłodziarki, zmywarki i ekspresy do kawy. W szerokim asortymencie produktów znajdziemy także pralki, suszarki, urządzenia prasujące, a także detergenty i różne akcesoria. Miele należy do grona tych producentów sprzętu AGD, którzy zdobyli zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości i niezawodności produktów.


MIELE W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

Specjaliści z salonu AGD Prestige w Szczecinie chętnie zaprezentują możliwości poszczególnych urządzeń Miele i pomogą w zaplanowaniu funkcjonalnej aranżacji kuchni. W przystępny sposób opowiedzą również o systemach intuicyjnego sterowania i kontroli jakości, które znacznie ułatwiają gotowanie w domu. Zapraszamy do salonu AGD Prestige w Szczecinie na prezentację produktów marki Miele zarówno osoby poszukujące urządzeń do domu, jak i profesjonalistów z branży gastronomicznej.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin