YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

AVINTAGE

Avintage to producent winiarek, który sztukę prawidłowego przechowywania wina doprowadził do perfekcji. Jego rozwiązania łączą w sobie eleganckie wzornictwo, wysokiej klasy materiały i nowoczesne technologie. W szerokiej ofercie marki Avintage znajdziemy zarówno modele wolnostojące, jak i winiarki do zabudowy. W zależności od potrzeb możemy wybrać małą chłodziarkę na kilka butelek lub większe urządzenie na kilkadziesiąt ulubionych win. Największa dostępna w ofercie Avintage winiarka może pomieścić aż 194 butelki wina.

Firma Avintage została założone we Francji, a jej produkty są obecnie dostępne w ponad 50 krajach. Jest jednym z liderów wśród producentów winiarek dla użytkowników domowych i profesjonalistów z branży gastronomicznej. Wysoka jakość i funkcjonalny design sprawiają, że z chłodziarek do wina marki Avintage korzystają najlepsze restauracje w różnych częściach świata.

 

 


AVINTAGE W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

Specjaliści z salonu AGD Prestige w Szczecinie chętnie zaprezentują innowacyjne możliwości winiarek Avintage i pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia. Nowoczesne produkty Avintage różnią się rozmiarem i kształtem, dlatego z powodzeniem można dobrać winiarkę do mniejszej i większej kuchni. Ważnym parametrem urządzeń marki Avintage jest także ilość stref chłodniczych i zakres temperatur. Dzięki nim mamy możliwość przechowywania białych i czerwonych win w optymalnych warunkach. Zapraszamy do salonu AGD Prestige w Szczecinie zarówno okazjonalnych miłośników wina, jak i wytrawnych degustatorów.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin