YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

ELICA

Włoska marka Elica powstała w 1970 r. i od samego początku specjalizuje się w produkcji okapów i płyt kuchennych. Postępujący rozwój technologiczny pozwala firmie oferować nowoczesne i innowacyjne urządzenia kuchenne, m.in. płyty indukcyjne z wbudowanym wyciągiem oraz okapy z funkcją sterowania za pomocą smartfona. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 2400 pracowników na całym świecie i posiada kilka zakładów produkcyjnych, w tym jeden w Polsce (w Jelczu-Laskowicach, woj. dolnośląskie).

W portfolio firmy Elica znajdują się różne modele okapów kuchennych, m.in. naścienne, sufitowe, blatowe, do zabudowy, a także przeznaczone do montażu nad wyspami. Wiodącymi produktami włoskiego koncernu są płyty grzewcze z okapami kuchennymi z serii NikolaTesla.

Produkty Elica regularnie zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach, gdzie są wyróżniane za pomysłowy i funkcjonalny design. Włoska firma jest także znana z organizacji trasy Elica Show – specjalnie zaprojektowany samochód ciężarowy odwiedza różne kraje, by zaprezentować mobilną ekspozycję. Elica Truck odwiedził dotychczas m.in. Niemcy, Hiszpanię, Portugalię, Grecję, Czechy i Węgry. Kilkukrotnie był także w Polsce, a we wrześniu 2021 r. zaparkował w pobliżu salonu AGD Prestige w Szczecinie.


ELICA W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

Zachęcamy do przetestowania urządzeń kuchennych Elica w salonie AGD Prestige w Szczecinie, by poznać pełnie możliwości innowacyjnych okapów i płyt kuchennych od producenta, który od wielu lat wyznacza kierunki rozwoju branży AGD. Ich wysoka jakość, unikatowy design i niezawodność zachwycą każdego, kto poszukuje sprzętu klasy premium. Specjaliści w salonie AGD Prestige w Szczecinie znają parametry produktów z oferty włoskiego producenta i profesjonalnie doradzą w wyborze urządzeń dopasowanych do projektu kuchni.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin