YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

DEANTE

Deante to polski producent armatury kuchennej i łazienkowej, który od ponad 30 lat umacnia swoją pozycję w kraju, dbając także o rozwój sprzedaży za granicą. Baterie i zlewozmywaki marki Deante cieszą się dużym uznaniem ze względu na wysoką jakość wykonania, unikalny design produktów, a także niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Firma posiada nowoczesne zakłady produkcyjne, korzysta z innowacyjnych maszyn i robotów oraz przykłada dużą uwagę do ścisłego przestrzegania procedur i norm produkcyjnych.

Sukcesy marki Deante w branżowych konkursach (tj. must have, Top Design Award, Dobry Wzór) to zasługa zaangażowania zespołu produktowego i kreatywnej współpracy z utalentowanymi projektantami. W ofercie producenta znajdują się także akcesoria kuchenne (tj. koszyki do odsączania, tacki, półki, dozowniki czy mydelniczki) oraz środki czyszczące i impregnaty.


DEANTE W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

Wszystkich, którzy poszukują najwyższej jakości armatury kuchennej, zapraszamy do salonu AGD Prestige w Szczecinie, by przetestowali innowacyjne produkty marki Deante. W ofercie showroomu znajdują się m.in. baterie kuchenne wraz z dedykowanymi akcesoriami, a także wysokiej klasy zlewozmywaki wykonane z różnych materiałów (m.in. stalowe, granitowe, ceramiczne) w najpopularniejszych rozmiarach i kształtach oraz najchętniej wybieranej liczbie komór (1-komorowe, 1,5-komorowe, 2-komorowe).

Obsługa w salonie AGD Prestige w Szczecinie chętnie podpowie, jaką armaturę dobrać do szafek kuchennych o różnych wielkościach (m.in. 40 cm, 45 cm, 50 cm, 60 cm) i doradzi w zakresie odpowiedniego montażu, by wybrana bateria kuchenna i zlewozmywak służyły bezawaryjnie przez wiele lat.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin