DZIEŃ OTWARTY Z MARKAMI SMEG I FALMEC

11 marca 2022 r. w salonie AGD Prestige odbędzie się „Dzień Otwarty z markami Smeg i Falmec”. W tym dniu klienci showroomu będą mogli spotkać się z przedstawicielami tych producentów i skorzystać z atrakcyjnych promocji cenowych.


Zaproszeni do showroomu przedstawiciele marek Smeg i Falmec będą 11 marca prezentować możliwości sprzętu AGD od włoskich producentów i chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące jakości, funkcjonalności i innowacji technologicznych, które stosowane są w urządzeniach kuchennych klasy premium.


„Dzień Otwarty z markami Smeg i Falmec” to również termin rozpoczęcia atrakcyjnej promocji na produkty marek Smeg i Falmec w salonie AGD Prestige. W dniach 11-25 marca klienci showroomu będą mogli kupić nowoczesne urządzenia kuchenne cenionych, włoskich producentów w obniżonych cenach. Sprzęt AGD marki Smeg będzie objęty rabatem 20%, natomiast urządzenia Falmec będą tańsze o 10%.


YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Smeg to kultowa włoska marka, która zapoczątkowała modę na sprzęt AGD w stylu retro, a jej produkty zachwycają miłośników designu na całym świecie. Najbardziej rozpoznawalne są lodówki z serii Fab. Dopracowany w najmniejszych szczegółach jest również drobny sprzęt AGD (m.in. czajniki, blendery, ekspresy do kawy, miksery), który wiele osób nazywa „małymi dziełami sztuki”.


Falmec od ponad 40 lat tworzy okapy kuchenne i systemy zintegrowane, które charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, innowacyjnymi technologiami i nowoczesnym wzornictwem. Urządzenia marki Falmec są projektowane i produkowane we Włoszech z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.


YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
fot. Smeg.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
fot. Falmec.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin