KULINARNE SHOW Z ELICA (ROADSHOW)

13 września od 10:00 do 18:00 Pokazowa ciężarówka Elica i Kulinarne Show z Degustacją.
Pokaz Kulinarne Show z Robertem Bochenko od 14:00 do 16:00.

MOBILNA ELICA PRZY SHOWROOMIE AGD PRESTIGE

13 września mieszkańcy Szczecina będą mogli zapoznać się z wyjątkową ekspozycją urządzeń AGD marki Elica w specjalnie zaprojektowanym samochodzie ciężarowym. Po wizytach w Barcelonie, Petersburgu i wielu innych europejskich miastach Truck Elica zawita do Szczecina i zaparkuje przed salonem AGD Prestige na ul. Santockiej 39.

W mobilnej ekspozycji Elica zostaną zaprezentowane m.in. płyty grzewcze zsynchronizowane z okapami lub zintegrowane z wagą, wyciągi udekorowane kryształkami i wyglądające jak designerskie lampy oraz urządzenia z zaawansowanej technologicznie serii NikolaTesla. Ekstrawaganckie wzornictwo i awangardowa technologia to znaki rozpoznawcze marki Elica, która od ponad 40 lat kreuje trendy w projektowaniu wnętrz kuchennych.

Odwiedzający mobilny showroom mogą się też spodziewać wielu atrakcji kulinarnych inspirowanych włoskim pochodzeniem marki. W spotkaniach z mieszkańcami Szczecina wezmą udział specjaliści z salonu AGD Prestige, w którym sprzęt kuchenny firmy Elica jest dostępny w stałej ofercie.

Mobilna ekspozycja od kilku lat przemierza Europe odwiedzając najważniejsze spotkania targowe i najbardziej prestiżowe miejsca. Naczepa ciężarówki posiada specjalne, rozsuwane ściany, które pozwalają powiększyć przestrzeń ekspozycji i zapewnić komfortowe
warunki do spotkań z klientami, architektami i ekspertami od aranżacji wnętrz.

Truck Elica będzie dostępny przy ul. Santockiej 39 w Szczecinie 13 września w godz:  10 – 18

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin