KAWA MROŻONA Z EKSPRESU – JURA Z10

Ekspres do kawy Jura Z10 pozwala na przygotowanie kawy mrożonej przy pomocy jednego przycisku. Wykorzystuje do tego zimną wodę, która przepływa przez odpowiednio zmielone ziarna kawy w powolnych impulsach. W salonie AGD Prestige możesz spróbować kawy z tego ekspresu.

W wielu ekspresach do kawy zimne napoje przygotowuje się w taki sposób, że do gorącej kawy dodaje się dużą ilość kostek lodu. Wiąże się to jednak z ryzykiem nadmiernego rozcieńczenia kawy, co osłabia jej wyrazistość i może negatywnie wpłynąć na smak.

Udane cold brew

Żeby cieszyć się smaczną kawą mrożoną, warto skorzystać z możliwości jakie oferuje automatyczny ekspres do kawy Jura Z10. Urządzenie szwajcarskiego producenta umożliwia przygotowanie ulubionych, mrożonych specjałów przy użyciu zimnej wody i odpowiednio dobranego stopnia zmielenia ziaren. Przyrządzone w ten sposób napoje są nie tylko orzeźwiające, lecz także zachowują odpowiedną intensywność smakową i aromatyczną. Ponadto, zaserwowanie takiej kawy mrożonej nie wymaga od nas żadnych przygotowań – po wybraniu odpowiedniej opcji ekspres do kawy Jura Z10 zrobi wszystko za nas.

32 kawowe specjały

Z ekspresem do kawy Jura Z10 przygotujemy też ulubione kawy na gorąco. Do wyboru są aż 32 przepisy, co docenią zarówno zwolennicy tradycyjnego espresso, jak i miłośnicy delikatnego latte. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co jeszcze potrafi model Jura Z10, przyjdź do showroomu AGD Prestige (Szczecin, ul. Santocka 39 bud. G) i porozmawiaj z naszymi specjalistami.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
fot. Jura.
YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
fot. Jura.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin