PIEKARNIK Z FUNKCJĄ MIKROFALI – SPRZĘT AGD 2 W 1


Piekarnik i kuchenka mikrofalowa w jednym urządzeniu nie tylko ułatwia codzienne gotowanie, lecz także pozwala zaoszczędzić miejsce w kuchni. W showroomie AGD Prestige są dostępne różne modele takich urządzeń z oferty topowych producentów.


Piekarnik i kuchenka mikrofalowa to rozwiązanie 2 w 1, które sprawdzi się u osób regularnie korzystających z różnych funkcji podgrzewania potraw. To samo urządzenie umożliwia upieczenie ulubionej potrawy na weekendowy obiad, a także szybkie odgrzanie kolacji w zabieganym tygodniu pracy. Piekarniki z funkcją mikrofali skutecznie łączą również możliwości konwencjonalnego pieczenia i działania mikrofal, by skrócić czas przygotowywania potraw nawet o połowę.


Funkcje i dodatki

Nowoczesne modele takich urządzeń posiadają szereg opcji ułatwiających ich codzienne użytkowanie oraz praktyczne wyposażenie dodatkowe. Intuicyjny wyświetlacz, automatyczne dopasowywanie temperatury do potrawy i system łatwego czyszczenia – to tylko kilka przykładów. Do piekarników z funkcją mikrofali dołączone bywają także m.in. specjalne naczynia do pieczenia, termosonda oraz prowadnice teleskopowe. Tym samym, decydując się na piekarnik z funkcją mikrofali, nie rezygnujemy z innowacyjnych rozwiązań, które są powszechnie stosowane w nowoczesnych piekarnikach.


Dobrze urządzona kuchnia

W ofercie najpopularniejszych producentów AGD, takich jak np. Miele, Bosch, Siemens, Samsung, Electrolux czy Küppersbusch, na szczególną uwagę zasługują piekarniki z funkcją mikrofali przeznaczone do zabudowy, dzięki którym możemy optymalnie zagospodarować przestrzeń kuchenną. A jaki model wybrać? To pytanie najlepiej zadać specjalistom AGD Prestige. Osobiście w showroomie (ul. Santocka 39 bud. G, Szczecin), telefonicznie (602 383 360) lub mailowo (showroom@agdprestige.pl).

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
fot. Küppersbusch.


YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
fot. Samsung.


YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
fot. Miele.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin