PIERWSZY ROK AGD PRESTIGE!


2 września 2021 r. – to dzień otwarcia AGD Prestige, wyjątkowego showroomu z najwyższej jakości sprzętem AGD od cenionych producentów z całego świata, który bardzo szybko stał się przyjaznym miejscem spotkań dla wszystkich klientów. Co ciekawego wydarzyło się w pierwszych 12 miesiącach istnienia AGD Prestige?


Zobacz podsumowanie pierwszego roku AGD Prestige:


Przełomowym wydarzeniem dla AGD Prestige był uroczysty event otwarcia. Wśród gości znaleźli się m.in. partnerzy biznesowi AGD Prestige oraz przedstawiciele topowych marek sprzętu AGD. Wydarzeniu towarzyszył kameralny koncert Piotra Kupichy, lidera zespołu Feel, który zapoczątkował długofalową współpracę z Piotrem Kupichą jako ambasadorem marki AGD Prestige. Jej efektami są m.in. kampanie reklamowe w prasie i lokalnych rozgłośniach radiowych, a także pomysłowe aktywności w mediach społecznościowych.


Salon AGD Prestige od samego początku stał się miejscem spotkań z architektami wnętrz ze Szczecina i okolic. W warsztatach branżowych brali udział przedstawiciele marek Smeg, Falmec, Elica, Whirlpool oraz Bosch i Siemens. Towarzyszyły im liczne atrakcje, m.in. pokazy kulinarne Roberta Bochenko (kucharza i dziennikarza kulinarnego), szkolenie sommelierskie z Andrzejem Strzelczykiem (Mistrzem Polski Sommelierów) oraz spotkanie z Krzysztofem Miruciem (architektem, projektantem wnętrz i dyrektorem artystycznym magazynu „Cztery Kąty”). Przestrzeń przed salonem AGD Prestige była także miejscem prezentacji mobilnych ekspozycji marek Elica i Blanco.


Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w pierwszym roku AGD Prestige i mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami jeszcze nie raz!

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin