PIOTR KUPICHA AMBASADOREM MARKI AGD PRESTIGE

Piotr Kupicha, lider zespołu Feel, został ambasadorem showroomu AGD Prestige w Szczecinie. Popularny muzyk będzie zaangażowany w działania promujące markę AGD Prestige w mediach lokalnych i w Internecie.

Piotr Kupicha od 2005 roku jest wokalistą zespołu Feel, który zasłynął takimi hitami, jak „A gdy jest już ciemno”, „Jak anioła głos” czy „No pokaż na co cię stać”. Ten ostatni utwór jest motywem przewodnim jednego ze spotów radiowych przygotowanych przez Piotra Kupichę i AGD Prestige i emitowanych w regionalnych rozgłośniach.

AGD Prestige to wyjątkowe miejsce. To nie tylko sklep, showroom, ale też super miejsce na spotkania kreatywne. Ta przestrzeń jest tak duża, że udało nam się zagrać kameralny koncert dla przyjaciół firmy. Teraz Szczecin ma dla mnie kolejne, pozytywne skojarzenia. Wracając tu na koncerty, z przyjemnością zawsze odwiedzę też ten salon. Miałem już okazję poznać jego właścicieli i pracowników, a co więcej, mam też swoje ulubione produkty z oferty showroomu – powiedział Piotr Kupicha, lider zespołu Feel i ambasador marki AGD Prestige.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin