YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

 

VILPE

VILPE® to ponad 45 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji innowacyjnych rozwiązań wentylacyjnych. Wszystkie urządzenia są tak zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom najtrudniejszych skandynawskich warunków klimatycznych. Posiadają certyfikację gwarantującą najwyższą jakość i zgodność z europejskimi wymaganiami.
Wybór produktów VILPE® to inwestycja na lata. Produkty obejmuje 20-letnia gwarancja techniczna, w tym 10-letnia gwarancja trwałości koloru. Doceniamy wartość przyrody i prostego stylu życia, poszukujemy praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań.

Stawiamy im wysokie wymagania, bo klimat, w jakim żyjemy jest surowy i równie wymagający. Jesteśmy odpowiedzialni, dlatego szanujemy nasze naturalne środowisko i dążymy do zachowania równowagi. Wspieramy się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, by tworzyć nowoczesne i długowieczne produkty, łatwe w montażu, ekonomiczne i niezawodne w działaniu. VILPE® to marka, które symbolizuje skandynawski standard życia. Poznaj nasze rozwiązania, zaprojektowane i wyprodukowane w Finlandii.


VILPE SYSTEM CICHEJ KUCHNI W SALONIE AGD PRESTIGE SZCZECIN

System cichej kuchni oferuje również Salon AGD Prestige. Co jest istotą takiego rozwiązania? To proste! Rezygnacja z silnika w okapie kuchennym, zamiast tego połączenie go z wentylatorem dachowym Vilpe.  Intensywnością pracy wentylatora sterujemy z poziomu okapu kuchennego. Z tą różnicą, że mocny i skuteczny wentylator pracuje na dachu, a nie nad naszą głową. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nieprzyjemne zapachy wyrzucane są na zewnątrz bez hałasu, który zwykle towarzyszy działaniu standardowych okapów kuchennych.
 To autorskie rozwiązanie znacznie podniesie komfort przebywania w kuchni. Zwłaszcza w takiej, gdzie lubi się dużo gotować. Właściwa wymiana powietrza ma bowiem znaczący wpływ na samopoczucie mieszkańców.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin