SPOTKANIE Z ARCHITEKTAMI W AGD PRESTIGE

W czwartek (7 października 2021 r.) w showroomie AGD Prestige odbyło się spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz ze Szczecina i okolic. Ciekawym rozmowom biznesowym towarzyszyły wyjątkowe atrakcje – pokaz kulinarny oraz degustacja win.

Spotkanie z architektami i projektantami wnętrz rozpoczęło się od przedstawienia zespołu AGD Prestige i prezentacji ekspozycji sprzętu kuchennego. Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z ofertą showroomu, porozmawiać z doradcami i nawiązać współpracę przy realizowanych inwestycjach.

Wspólnie spędzony czas urozmaiciło kulinarne show w wykonaniu Roberta Bochenko, popularnego kucharza i dziennikarza, a także degustacja komentowana portugalskich win z regionu Tejo, którą poprowadził Andrzej Strzelczyk, dwukrotny Mistrz Polski Sommelierów.

Showroom AGD Prestige to miejsce z wyjątkową ofertą urządzeń AGD od topowych producentów, ale także przestrzeń przyjazna kreatywnym spotkaniom biznesowym ze wszystkimi, którzy pracują w branży wnętrzarskiej. Jestem przekonany, że architekci i projektanci wnętrz znajdą u nas wiele innowacyjnych i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań, a niektóre z nich mogą nawet stać się źródłem inspiracji w planowaniu aranżacji kuchni – powiedział Mirosław Tużnik, dyrektor showroomu AGD Prestige.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin