STWÓRZ WŁASNĄ LODÓWKĘ ZA POMOCĄ SAMSUNG BESPOKE

Innowacyjny system Samsung Bespoke oferuje wiele możliwości personalizacji lodówek. Dobieramy moduły, wybieramy kolory i różne rozwiązania technologiczne, by na co dzień korzystać z urządzenia dostosowanego do naszych potrzeb.

Dzięki systemowi Samsung Bespoke sami decydujemy o tym, jaka będzie nasza lodówka. Dostępne moduły, m.in. jednodrzwiową chłodziarkę, jednodrzwiową zamrażarkę, czy też chłodziarkę z dolnym zamrażalnikiem, możemy ze sobą połączyć w optymalnej dla nas konfiguracji. A jeśli pojawi się taka potrzeba, skonfigurowaną za pierwszym razem lodówkę, będziemy mogli w przyszłości rozbudować o inne moduły.

W systemie Samsung Bespoke do wyboru są różne kolory i rodzaje paneli zewnętrznych. Moduły naszej lodówki mogą posiadać wykończenia z metalu, naturalnego szkła lub szkła satynowego, a wśród opcji kolorystycznych znajdziemy np. takie odcienie,, jak biel, czerń, beż, grafit, błękit, lawenda, grafit czy granat.

Na stronie www.bespoke.samsung.pl dostępny jest konfigurator, który pomaga dobrać moduły lodówki i ich design do aranżacji naszej kuchni, ponieważ ustawiamy w nim również takie parametry, jak typ kuchni, wykończenie szafek i kolor podłogi. Dzięki tak przygotowanej wizualizacji łatwiej jest podjąć decyzję, ale w przypadku wątpliwości zawsze warto skonsultować się jeszcze ze specjalistą z branży AGD, np. w naszym showroomie – powiedział Mirosław Tużnik, kierownik salonu AGD Prestige.


YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
fot. Samsung.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
fot. Samsung.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
fot. Samsung.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin