SUPERTRWAŁE ZLEWOZMYWAKI DEANTE

Jaki jest sekret wyjątkowego designu i wysokiej wytrzymałości zlewozmywaków z serii Capella i Capella Precious? Specjaliści marki Deante wykorzystali efektowne motywy dekoracyjne i połączyli dwa wyjątkowe materiały – szkło hartowane i granit. Efekt robi wrażenie.


W kolekcji Deante Capella dostępne są 1-komorowe zlewozmywaki w klasycznym białym lub czarnym wykończeniu oraz atrakcyjna wizualnie seria Precious z wzorzystymi grafikami w odcieniach miedzi, złota i platyny. Ale to nie wszystko. Motyw dekoracyjny podlega personalizacji, więc możemy zrealizować też jeden z własnych pomysłów.


Zdobienia graficzne są dobrze zabezpieczone i nie musimy się obawiać o ich trwałość – na etapie produkcji nanosi się je na spodnią warstwę grubego, aż 8-milimetrowego szkła hartowanego i laminowanego. Taki rodzaj szkła ma również inną zaletę: obijając światło, tworzy ciekawy, połyskliwy efekt wizualny.


Wysoka wytrzymałość komór w zlewozmywakach Deante Capella i Capella Precious to również zasługa granitu, który jest materiałem o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i zmiany temperatur. Zastosowano w nich także dodatek srebra, zabezpieczający powierzchnię przed rozwojem bakterii, a także odpychająca zabrudzenia powłokę hydrofobową. Nawet przy intensywnym użytkowaniu zlewozmywaki nie tracą na swoich walorach użytkowych i estetycznych.


Zobacz film prezentujący wytrzymałość zlewozmywaków z kolekcji Deante Capella i Capella Precious:


YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
Fot. Deante.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
Fot. Deante.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin