TOPOWE MARKI W SHOWROOMIE AGD PRESTIGE

 

W showroomie AGD Prestige w Szczecinie będzie dostępny sprzęt AGD aż od 17 renomowanych producentów urządzeń elektrycznych. Na liczącej 250 m2 ekspozycji znajdziemy rozwiązania, które łączą wysoką funkcjonalność z modnym designem.

 

Producenci sprzętu gospodarstwa domowego, których oferta będzie prezentowana w showroomie AGD Prestige, to marki rozpoznawalne i cenione na rynkach międzynarodowych. Są to m.in. AEG, Electrolux, Avintage, Blanco, Deante, Elica, Falmec, Franke, Jura, Küppersbusch, Liebherr, Miele, Samsung, Siemens, Bosch, Smeg i Whirlpool.

 

 

 

W nowoczesnej przestrzeni ekspozycyjnej salonu AGD Prestige będzie dostępny szeroki wybór urządzeń gospodarstwa domowego, m.in. piekarników, płyt kuchennych, okapów, chłodziarek, zamrażarek, baterii kuchennych, zlewozmywaków, kuchenek mikrofalowych i ekspresów do kawy. Goście showroomu AGD Prestige będą poznawać najnowsze trendy w branży i testować zaawansowane technologicznie rozwiązania do kuchni, a doświadczeni sprzedawcy chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin