UROCZYSTE OTWARCIE AGD PRESTIGE

W piątek (19 listopada 2021 r.) odbyło się oficjalne otwarcie showroomu AGD Prestige w Szczecinie. Na spotkaniu gościli m.in. partnerzy biznesowi i współpracownicy AGD Prestige, a jedną z atrakcji wieczoru był kameralny koncert Piotra Kupichy.

Uroczyste otwarcie showroomu AGD Prestige było okazją do zaprezentowania gościom efektów wielomiesięcznej pracy nad przygotowywaniem ekspozycji salonu AGD Prestige. W nowoczesnym showroomie o powierzchni ok. 250 m2 znalazły się dedykowane strefy, prezentujące innowacyjny sprzęt od ponad 20 producentów z branży AGD.

Wieczór otwarcia w showroomie AGD Prestige urozmaicił szereg atrakcji, m.in. pokaz kulinarny Roberta Bochenko, degustacja win z portugalskiego regionu Tejo, a także występ na żywo Piotra Kupichy z zespołem Feel.

Cieszymy się, że mogliśmy pokazać naszym partnerom biznesowym gotowy showroom. Byliśmy ciekawi ich opinii, a te okazały się bardzo pozytywne, co jest dla nas dodatkową motywacją do dalszego rozwoju i tworzenia konceptu nowoczesnego showroomu z innowacyjnym sprzętem AGD. Od wielu osób usłyszeliśmy, że właśnie takiego miejsca w Szczecinie brakowało – powiedział Jacek Warelis, współwłaściciel AGD Prestige.

Ten koncert, wręcz show symbolicznie otwiera salon AGD Prestige, ale też jest początkiem współpracy z Piotrem Kupichą. Cieszymy, że Piotr przyjął nasze zaproszenie do współpracy i przez kolejne miesiące będziemy chcieli pokazać kolejne odsłony kampanii z wykorzystaniem jego wizerunku – zauważył Radosław Żurawski, drugi ze współwłaścicieli firmy.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin