WODA GAZOWANA Z KRANU? TO MOŻLIWE Z SYSTEMEM GROHE BLUE HOME!

System kuchenny Grohe Blue Home sprawia, że możemy cieszyć się krystalicznie czystą wodą niegazowaną, lekko gazowaną lub gazowaną płynącą prosto z kranu. Już teraz możecie przetestować jego możliwości w showroomie AGD Prestige.

Grohe Blue Home wykorzystuje innowacyjny system filtracji, chłodzenia i nasycania wody dwutlenkiem węgla. Dzięki niemu zyskujemy na co dzień dostęp do wody oczyszczonej z osadu, metali ciężkich i innych zanieczyszczeń. Mamy też możliwość schłodzenia jej do pożądanej temperatury i nasycenia gazem w taki sposób, jaki najbardziej lubimy.

Podstawą systemu Grohe Blue Home jest kompaktowy saturator, chłodziarka i filtr, które znajdują się w specjalnej obudowie, montowanej zazwyczaj w szafce kuchennej pod zlewozmywakiem. Całość nie zajmuje dużo miejsca – obudowa ma niecałe 30 cm szerokości. Codzienna obsługa systemu jest bardzo intuicyjna. Dedykowana do systemu marki Grohe bateria kuchenna wyposażona jest w podświetlane przyciski. Przy ich pomocy każdy z domowników może wybrać jeden z 3 stopni nasycenia wody gazem – lecąca z kranu woda może być niegazowana, lekko gazowana lub gazowana.

W systemie Grohe Blue Home mamy dostęp zarówno do wody filtrowanej, jak i zwykłej wody kranowej. Płyną one w osobnym kanałach i nie mieszają się ze sobą. Żeby w pełni cieszyć się zaletami systemu Grohe Blue Home, musimy jedynie pamiętać o regularnej wymianie filtra i butli z gazem.

Zapraszamy do showroomu AGD Prestige na bezpłatną prezentację systemu Grohe Blue Home. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na szczegółowe pytania dotyczące jego montażu i codziennego użytkowania.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin