ZYSKAJ DO 1000 ZŁ ZA ZAKUP CHŁODZIAREK LIEBHERR


Żeby otrzymać zwrot w wysokości nawet 1000 zł, wystarczy kupić urządzenie chłodnicze marki Liebherr z technologią BioFresh, a następnie zarejestrować zakup na dedykowanej stronie internetowej. Z promocji można skorzystać w showroomie AGD Prestige.


Akcja promocyjna marki Liebherr rozpoczęła się w czerwcu i potrwa do 30 listopada 2022 r. Tyle czasu mają kupujący na zarejestrowanie zakupu na stronie internetowej: www.markenmehrwert.com/campaign/liebherr/biofresh2022/pl. Po podaniu wymaganych informacji premia Cashback zostanie wypłacona w formie przelewu bankowego.


Promocją objęte są wyłącznie chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki oraz urządzenia side-by-side marki Liebherr wyposażone w nowoczesny system szuflad BioFresh. Jest to technologia, dzięki której nasze ulubione produkty spożywcze dłużej zachowają świeżość, ponieważ będą przechowywane w optymalnej temperaturze i z zachowaniem odpowiedniego poziomu wilgotności. Akcja promocyjna dotyczy zarówno urządzeń wolnostojących, jak i sprzętu do zabudowy. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: https://home.liebherr.com/promotions.


Jeśli chcecie skorzystać z promocji marki Liebherr i zastanawiacie się, jaką lodówkę kupić do swojej kuchni, zajrzyjcie do AGD Prestige w Szczecinie (ul. Santocka 39 bud. G). Nasi specjaliści przedstawią zalety różnych produktów i pomogą dokonać najlepszego wyboru.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
Fot. Liebherr.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin