PROJEKTANT W AGD PRESTIGE
„Nazywam się Joanna Marciniak Projektowanie wnętrz to moja pasja, która z czasem przerodziła się również w realizację swoich zawodowych aspiracji. Już od 5 lat projektuję wnętrza, zabudowy, kuchnie i meble. Podczas pracy z Klientem staram się przede wszystkim uwzględnić Jego potrzeby, aby w końcowej fazie uzyskać indywidualny styl i charakter wnętrza oraz zachować jego funkcjonalność.”Elegancja, spójność i kolorystyka mieszkania w dzisiejszych czasach zyskują aprobatę coraz większej ilości osób. Właśnie dlatego postanowiliśmy, z myślą o Was, naszych Klientach, powiększyć kadrę w największym showroomie Agd Prestige w Polsce.


Dołączyła do nas projektantka wnętrz – Joanna Marciniak, która zaprojektuje meble na wymiar do całego mieszkania według waszych wymagań. Wkomponuje w całość również sprzęt agd, który pomogą Państwu wybrać nasi specjaliści. Postarają się dobrać wszystko adekwatnie do Waszego budżetu oraz potrzeb wykorzystując swoją obszerną wiedzę o topowych markach i ich asortymencie, który jest w ofercie naszego salonu.


Zadbamy także o to, aby dostawa sprzętów AGD oraz mebli była zintegrowana. Zamontujemy je również w Waszym domu z największą starannością.


© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin