SUPER LODÓWKA SAMSUNG W PROMOCYJNEJ CENIE


7500 zł zamiast 10 999 zł – w tak atrakcyjnej cenie można kupić w AGD Prestige nowoczesną chłodziarko-zamrażarkę Samsung Side by Side o pojemności ponad 600 litrów z ekranem dotykowym i innowacyjnymi rozwiązaniami, które pomagają lepiej zadbać o przechowywane produkty.

Chłodziarko-zamrażarka Samsung Side by Side (model: RS6HA8891B1) wyposażona jest m.in. w technologię No Frost, dzięki której nie musimy sami rozmrażać lodówki. Posiada także 2 niezależne obiegi chłodzenia (Twin Cooling Plus) oraz 5 trybów zarządzania temperaturą (Cool Select+). Za sprawą licznych otworów na wysokości każdej półki, chłodne powietrze dociera do wszystkich zakamarków, utrzymując w lodówce stałą temperaturę, co sprawia, że produkty dłużej są świeże (All-around Cooling).

Dzięki dużemu, dotykowemu ekranowi robienie zakupów jest przyjemniejsze – możemy na nim w każdej chwili podejrzeć, czego brakuje w lodówce, a dedykowana aplikacja ułatwia przygotowanie listy zakupów. Umożliwia on też przeglądanie mediów społecznościowych, słuchanie muzyki, a nawet oglądanie telewizji. Technologia Family Hub™ sprawia, że chłodziarko-zamrażarka Samsung staje się częścią inteligentnego domu i zyskujemy dostęp do wielu jej funkcji na naszym smartfonie.

Po więcej informacji zapraszamy do AGD Prestige (ul. Santocka 39 bud. G, Szczecin). Promocja dotyczy egzemplarza z ekspozycji.

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

YH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
fot. Samsung.

© 2024 AGD PRESTIGE. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności
Polityka Cookies

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin